Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Srdíčkové dny

Podzimní srdíčkové dny

Po delší odmlce mohla naše škola opět pomoci vážně nemocným dětem koupí magnetek, přívěsků a dalších drobných věcí, protože se 22. 9. na naší škole konaly Srdíčkové dny.

Tentokráte jsme pomohli malému Míšovi. Míša dostal ve třech měsících kašel, přestal hýbat ručičkama. Skončil v nemocnici na JIP. Tam zjistili, že trpí spinální svalovou atrofií, při které ubývají svaly. Proto musí pravidelně rehabilitovat.

Děkujeme všem za laskavou pomoc. Díky této pomoci se pro Míšu vybrala částka 3 800,- Kč.

Fotogalerie zde

23. 9. 2021 Zobrazit méně