Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Turistická soutěž

Vyhlášení turistické soutěže 50 ZŠ Plasy

Na jaře se na plaské základní škole pořádala turistická soutěž zaměřená na poznávání zajímavých turistických cílů v okolí obce. Žáci a žákyně měli za úkol navštívit 50 konkrétních zajímavých míst a pořídit na nich svoji fotku s logem školy. Po třech měsících plných turistiky se vítězem soutěže stala žákyně Tereza Klímová, která jako jediná stihla navštívit všech 50 zadaných míst. Celkově se do soutěže zapojilo několik desítek dětí z prvního i druhého stupně. Všem soutěžícím i rodičům děkujeme za účast a jsme rádi, že se v takovém počtu zapojili do nepovinné mimoškolní aktivity.

Fotogalerie zde

23. 9. 2021 Zobrazit méně