Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Exkurze do Mladé Boleslavi

Exkurze – Mladá Boleslav

Dne 15. září 2021 se obě třídy devátého ročníku vypravily na exkurzi do Muzea Škoda AUTO a Leteckého muzea Metoděje Vlacha v Mladé Boleslavi.                                                                       V prvním muzeu jsme mohli vidět historické vozy, tehdy ještě značky Laurin a Klement, či motory a motocykly. Viděli jsme také promítání dokumentu z výrobny aut.                                                        Nejvíce nás zaujalo auto značky ŠKODA VYSION IV 2019.                                                                          Obědvali jsme v restauraci s názvem Václav café restaurant vedle muzea Škoda.                           V leteckém muzeu jsme viděli mnoho historických letadel z první světové války, dále pak galerii známých akrobatických letců, měli jsme možnost z věže leteckého muzea vidět Mladou Boleslav a okolí a nakonec si někteří žáci vyzkoušeli letecký simulátor pro bojové piloty, kde si otestovali jejich pocity a orientaci při bojových obratech.

T. Klímová  a D. Radvanovská z 9.A

Fotogalerie zde