ŽÁCI PŘIJATÍ KE ŠKOLNÍ DOCHÁZCE DO 1. ROČNÍKU ZŠ PLASY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Upozornění – nikotinové sáčky

Více informací Nikotinové sáčky

UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY JÍDELNY ZŠ PLASY

Vzhledem k narůstajícím cenám potravin přistoupíme od 1. 8. 2022 ke zdražení stravného pro všechny strávníky.

Oběd bude zdražen o 5 Kč.

ŽÁDÁME ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ, ABY SI NEZAPOMNĚLI NAVÝŠIT LIMITY PRO PLATBY INKASEM!

Děkujeme za pochopení.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Upozornění: „Rekonstrukce komunikace Stará cesta"

Od 1.6.2022 do 30.9.2022 bude probíhat stavba „Rekonstrukce komunikace Stará cesta“

V průběhu realizace této stavby bude docházet k částečným dopravním omezením v lokalitě.

Práce výrazněji omezující automobilovou a pěší dostupnost areálu škol jsou plánovány v období letních prázdnin, ale i tak může během června a začátkem nového školního roku docházet ke zhoršení dopravní situace v lokalitě.

Žádáme rodiče o zvážení nutnosti automobilové dopravy dětí do lokality v těchto termínech.

Děkujeme za pochopení.

JAK POSTUPOVAT PŘI ZAČLEŃOVÁNÍ DO VZDĚLÁVÁNÍ V  ČR

Jak postupovat při začleňování do vzdělávání v ČR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Jak postupovat při začleňování do vzdělávání v ČR

PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ A TRASOVÁNÍ

Informace k provozu školy od 3. 1. 2022

Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

pro skoly

Turnaj v basketbalu

Okresní kolo v basketbalu starších žákyň

27. dubna se na gymnázium v Plasích uskutečnil okresní turnaj starších žákyň v basketbalu. Žákyně ZŠ Plasy skvěle reprezentovaly naši školu, když prohrály pouze s týmem pořádající školy gymnázia, který táhla zkušená hračka basketbalu. Naše děvčata si tedy z turnaje odvezla překvapivé a krásné druhé místo. Kromě tohoto skvělého týmového výsledku, obdržela také V. Eschnerová cenu za nejužitečnější hráčku celého turnaje. Velkou bojovností šla příkladem N. Pašková, rozhodující body obstarala V. Hübnerová a velký podíl na vítězství měly také N. Urbanová, S. Matoušková, S. Nováková a H. Priglová. Děvčatům pomohly i vynikající spoluhráčky, které odvedly svůj podíl týmové práce, J. Chaloupková, A. Názlerová, N. Svárovská, A. Novotná, E. Tvareková a T. Klímová.

Co se vám nejvíce líbilo na turnaji?

V. Hübnerová: Asi že jsme to skvěle zvládly, hrály jsme fair play a týmově.

N. Urbanová: Že jsme tam daly koše hodně.

V. Eschnerová: Nevim.

S. Matoušková: Že jsme se umístili druzí, to nikdo nečekal.

A. Názlerová: Kluk z gymplu co zapisoval výsledky.

Fotogalerie zde

2. 5. 2022 Zobrazit méně