Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Prevence

13. 1. 2021 Zobrazit více

Nový herní set

Nový herní set ve školní družině h

MAS Světovina a Plzeňský kraj patří mezi partnery naší školy. Využili jsme proto nabídku z grantu Drobotina a koupili dětem do ŠD molitanovou sestavu, kterou tvoří třináct dílů- krychle, kvádr, střecha, žíněnka různých tvarů a rozměrů. Výplní je PE pěna, která je velmi měkká a lehká. Jako celek je sestava vyrobena bez škodlivých látek s velmi jednoduchou údržbou. hSestava má mnohonásobné využití. Děti si procvičují tvary, barvy, rozvíjí představivost, gramotnost a prostorovou orientaci. Realizují své kreativní dětské stavby. Sestava je také výborným pomocníkem při budování a upevňování vztahů v kolektivu. Stala se oblíbenou součástí družiny a relaxačním koutkem po vyučování.

Lenka Forejtová

11. 1. 2021 Zobrazit méně