Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Prevence

13. 1. 2021 Zobrazit více

Podzimní srdíčkové dny

Podzimní srdíčkové dnyslunickove

S přicházejícím podzimem přichází i podzimní sbírka Srdíčkové dny. Sbírka pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice. Obecně prospěšná společnost Život dětem se rozhodla tentokrát pomoci sbírkou čtyřleté Viktorce. Viktorka od narození trpí genetickým onemocněním, při kterém postupně ochabují všechny svaly, včetně srdce. Viktorka musí pravidelně rehabilitovat, jenže tyto drahé rehabilitace zdravotní pojišťovny nehradí. Sbírka na naší škole přispěla částkou 3 000 Kč.

Všem dárcům za pomoc malé Viktorce děkujeme.

13. 10. 2020 Zobrazit méně