Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Výuka na dopravním hřišti v Kralovicích

V úterý 2. října vyrazili žáci 4. B na dopravní hřiště. Nejprve pod vedením lektorů probírali dopravní předpisy a teorii jízdy, napsali test a pak pod bedlivým dozorem jezdili na dopravním hřišti. Kdo úspěšně splnil testy a zvládl jízdu na dopravním hřišti bez vážných dopravních přestupků, obdržel na závěr řidičský průkaz cyklisty. Praktickou výuku dopravní výchovy ještě absolvují žáci ze 4. A a 5. ročníků.  Přejeme všem cyklistům mnoho kilometrů bez nehod.

4. 10. 2018 Zobrazit méně