Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

ITEP 2018

Také letos obsadil haly TJ Lokomotiva veletrh cestovního ruchu ITEP, který už počtrnácté představil lákavé turistické cíle, nabídl regionální pochutiny, představil známé osobnosti, ale také soutěže. Připraveno bylo nafukovací planetárium, zábavné soutěže Putování po Zlaté stezce, prvorepublikový obývák a mnoho dalších zajímavostí. Toto všechno si nenechali ujít žáci 4. a 5. tříd základní školy, kteří veletrh 21. 9. navštívili.

Výstavní hala nabídla našim žákům a všem návštěvníkům kompletní turistické informace, tipy na dovolenou, mapy a brožury od vystavovatelů z Česka i ze zahraničí, tradiční řemesla zaměřená na výrobu regionálních produktů, naučné prezentace.  O hudební doprovod se postaral orchestr ZUŠ Plasy, Švejk-band M. B. Karpíška a další.

Poprvé vystavovala na veletrhu také Filmová kancelář Plzeňského kraje, která nabídla trailer k pohádce Čertí brko. Ta byla za podpory Plzeňského kraje natáčena také v kaolinovém dole v Nevřeni. Premiéra pohádky se uskuteční na Juniorfestu.

Všem se připravený program moc líbil.

23. 9. 2018 Zobrazit méně