Rozvrh online výuky - 19. a 23. 10. 2020

Informace pro žáky a zákonné zástupce
k organizaci vyučování
od 14. 10. do 30. 10. 2020

Sběr lesních plodů - možnost odevzdání nasbíraných plodů

Vážení rodiče,
Vaše děti byly počátkem školního roku jako každým rokem osloveny ke sběru lesních plodů.
      Pokud máte doma nasbírané kaštany a žaludy a po uzavření školy nevíte co s nimi, stačí je přivézt a označené jmenovkou a hmotností uložit pod přístřešek u hlavního vchodu do školy. Termíny pro dovoz si vyberte - do pátku 16. 10. nebo pak o týden později 23.10.
     Vyhodnocení sběru a odměny pro děti se samozřejmě posune až do doby návratu dětí do školy.

Za spolupráci Vám děkují myslivci

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Podzimní srdíčkové dny

Podzimní srdíčkové dnyslunickove

S přicházejícím podzimem přichází i podzimní sbírka Srdíčkové dny. Sbírka pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice. Obecně prospěšná společnost Život dětem se rozhodla tentokrát pomoci sbírkou čtyřleté Viktorce. Viktorka od narození trpí genetickým onemocněním, při kterém postupně ochabují všechny svaly, včetně srdce. Viktorka musí pravidelně rehabilitovat, jenže tyto drahé rehabilitace zdravotní pojišťovny nehradí. Sbírka na naší škole přispěla částkou 3 000 Kč.

Všem dárcům za pomoc malé Viktorce děkujeme.

13. 10. 2020 Zobrazit méně