VánoceMnoho krásných chvil v příjemné atmosféře Vánoc,
v novém roce  mnoho zdraví, štěstí a úspěchů
přeje všem dětem, rodičům a přátelům školy
Základní škola Plasy

Vánoční jarmark

vVánoční jarmark

S nastávající adventní dobou bylo již tradičně pro obyvatele města Plas připraveno předvánoční setkání před kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Přišlo mnoho návštěvníků, kteří si zde nakoupili růvzné rukodělné výrobky, které vytvářely děti základní školy se svými učiteli. K vytvoření krásné předvánoční atmosféry přispěli žáci pátých ročníků se svým hudebním a recitačním vystoupením v doprovodu i žáků ZUŠ Plasy.
     Velké poděkování patří všem žákům a učitelům, kteří spolu vytvořili velké množství vánočních výrobků a připravili i kulturní vystoupení.

2. 12. 2019 Zobrazit méně