21. 11. 2019 – informativní den pro rodiče

INFORMATIVNÍ DEN PROBĚHNE FORMOU INDIVIDUÁLNÍCH SCHŮZEK OD 15:30 DO 17:30 HOD. pro I. stupeň, OD 16:00 DO 18:00 HOD. pro II. stupeň.

• 15:00 – společná schůzka pro 7.B
  • 15:30 – společná schůzka pro 9.A
  • 17:00 – společná schůzka pro 7.A a 7.B - LVK

Paní učitelka Kristýna Nová nebude přítomna na informativním dnu pro rodiče, je možné si s ní domluvit osobní konzultace.

Ukázky možnosti vánočního fotografování ve škole - PH foto Pavel Huňatý.

Okresní kolo v házené

hOkresní kolo v házené

Dne 16. října se v Horní Bříze uskutečnilo okresní kolo v házené starších žákyň a žáků. Základní škola Plasy vyslala své zástupce do obou kategorií.h

Po nepříliš povedených prvních zápasech plných nervozity se dívkám i chlapcům podařilo výrazně zlepšit. Dívky nejprve po skvělém týmovém výkonu v obraně porazili žákyně Kaznějova a poté ve vypjatém rozhodujícím utkání jen těsně podlehly velice dobře hrající Horní Bříze 1:2. O prohře rozhodla smolná tyčka v závěru zápasu. Druhé místo tak dívkám uniklo o pouhých několik centimetrů. I tak si domů odvezli odměnu v podobě medaile a poháru za 3. místo.

h     Hoši si nejprve ve druhém zápase po dobrém taktickém výkonu poradili s Dolní Bělou 4:1 a následně přehráli i žáky Horní Břízy 4:2. V posledním zápase již před hochy stál obtížný úkol - na turnaji dominantní Zruč-Senec. Po vynikajícím týmovém výkonu bojovali vyrovnaný zápas až do konce a uhráli proti skvělým zručským hochům parádní výsledek 5:8. Bohužel ani tento dobrý výkon nemohl zlepšit finální umístění a chlapci tak skončili na 3. místě turnajové tabulky. I na ně tak čekala odměna v podobě poháru a medailí. Nejlepším střelcem ZŠ Plasy na turnaji se stal Adam Addouche a individuální trofej pro nejlepšího brankáře turnaje si navíc zcela zaslouženě odvezl gólman ZŠ Plasy Jan Hercik.

21. 10. 2019 Zobrazit méně