STRÁVNÍCI, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školním roce 2019/2020 ve školní jídelně od 2. září 2019, se musí znovu přihlásit ke stravování!

• Telefonicky: 373 322 434
  • Mailem: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 26. 8. 2019. Poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Noví prvňáčci

npNoví prvňáčci

V letošním školním roce jsme na naší škole přivítali dvě třídy prvňáčků, kteří poprvé zasedli do svých lavic. V tento významný den je doprovázeli jejich rodiče a po škole se jich ujali naši osmáci a deváťáci.

Zahájení proběhlo v jednotlivých třídách.  Každý žák dostal uvítací balíček a maminky obdržely květinu. Pak si žáci prohlédli svoji novou třídu, kde měli na lavici připravené učebnice, sešity a další pomůcky na vyučování. Poznali svoji paní učitelku a některé z dětí možná hned navázaly přátelství, která přetrvají po mnoho let. Přejeme jim mnoho krásných zážitků, úspěchů, chuť se učit a poznávat nové.

2. 9. 2019 Zobrazit méně