Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Muzikantská pohádka

Muzikantská pohádkam

m     V pondělí 15. 4. zhlédli žáci prvního stupně představení plné muziky a laskavého humoru. Ve zpěvohře Muzikantská pohádka se setkali se spoustou pohádkových bytostí a princeznou ze zpěvavého království. Princezna byla samozřejmě nakonec zachráněna a všechno dobře dopadlo. Pohádka byla plná původních písniček od Václava Bárty st. Už název pohádky naznačil, že si všichni společně zazpívají. Tato zpěvohra se hraje v divadle J. K. Tyla v Plzni, ale tentokráte přijel celý soubor za dětmi do plaského kulturního střediska.

m

16. 4. 2019 Zobrazit méně