Akce Střední odborné školy v Plasích pro základní školy

SOŠ Plasy již tradičně pořádá pro žáky devátých tříd akci pod názvem workshop Mládež, zemědělství a vzdělávání.

Tento školní rok se této akce 31. 10. zúčastnili i naši žáci 9. A. Žákům byla prezentována tato odborná škola jako možnost jejich budoucího studia po ukončení povinné školní docházky. Pro žáky byla připravena prohlídka školy a představení všech studijních oborů. S našimi žáky hovořil i bývalý student školy Ing. Lukáš Janko, který je spolumajitelem rodinné farmy, žáci tak slyšeli o možnostech a perspektivách práce v tomto oboru.

Nechyběli ani informace o dalších aktivitách školy, jako jsou odborné praxe v zahraničí, sportovní kurzy, jazykové zájezdy,….

Na závěr došlo i na sportovní soutěže v netradičních disciplínách.

1. 11. 2018 Zobrazit méně