Dne 26. 4. 2018 se koná
informační den pro zákonné zástupce
formou individuálních schůzek
I. st. 15:30 - 17:30
II. st. 16:00 - 18:00

(Mgr. Markéta Vojtajová bude přítomna až od 17:15)

Ve dnech 30. 4. a 7. 5. 2018 je z technicko - organizačních důvodů vyhlášeno ředitelské volno.

V obou dnech bude z důvodu malého počtu přihlášených dětí přerušen provoz školní družiny.

Více zde.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
     Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
    Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

Konzultační hodiny speciální pedagožky Mgr. Jany Ježkové budou každou středu od 13:45 hod. do 16:00 hod. v kabinetu u tělocvičny.
Individuální konzultace po telefonické domluvě na 603 152 427.

Zápis do první třídy

Měsíc duben je ve znamení zápisů dětí do prvních tříd. Také na naší škole proběhl zápis nových školáků. 5. dubna čekalo ve třech učebnách na děti množství úkolů, které měly prověřit jejich připravenost na školní docházku.
       Na úvod se děti a paní učitelky navzájem představily, děti přednesly básničku nebo zazpívaly písničku, kterou si připravily. Pak se již děti věnovaly úkolům, které má budoucí školák při nástupu do školy umět.
      Většina budoucích prvňáčků se již na školu velmi těší, proto byli na zápis dobře připraveni a za svou snahu si odnesli drobné dárky a pamětní list. Poděkování za přípravu patří rodičům a paním učitelkám z mateřské školky, které s dětmi pracovaly. Přejeme, ať se novým žákům v naší škole líbí.

6. 4. 2018 Zobrazit méně