Strávníci, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školní jídelně od 1. září 2020 (školní rok 2020/2021) se musí znovu přihlásit ke stravování

tel.: 373 322 434
e-mail: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 24.8.2020 (v dopoledních hodinách), poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Hokej Třemošná

Hokej TřemošnáHokej Třemošná

Dne 25.února se ZŠ Plasy  zúčastnila sportovní akceHokej Třemošná ve Sport Aréně v Třemošné. Žáci druhé a třetí třídy v individuálních hokejových disciplínách jako je střelba na bránu, slalom, jízda na čas, biatlon vyhráli několik medailí a vybojovali tak pro naši školu hokejový pohár. Na závěr akce proběhl hokejový zápas s pomocí místních trenérů. Cílem sportovní akce byla podpora dětí ve sportovních aktivitách spojených s bruslením.

9. 3. 2020 Zobrazit méně