Změna třídnictví v 3. B

Od 3. 2. 2020 došlo ke změně třídnictví v 3. B. Třídní učitelkou v 3. B je Nikola Moulisová.

Komunikace s paní učitelkou je možná na e-mailové adrese: nikola.moulisová@zsplasy.cz.

Sbírka pro Dětský domov v Trnové

dSbírka pro Dětský domov v Trnové

Ve dnech 3. a 4. prosince proběhla na naší škole vánoční sbírka pro děti z dětského domova. Sbírky se ujali žáci devátého ročníku, kteří vybrali celkem 5 000 Kč. Tato částka bude paní ředitelkou školy a žáky devátého ročníku předána osobně v dětském domově.
     Děkujeme všem, kdo přispěl dětem bez rodinného zázemí. Děkujeme všem, kterým není život dětí v dětském domově lhostejný.

5. 12. 2019 Zobrazit méně