Dne 16.10.2019 nebude Mgr. Jany Ježková přítomna.

Festival sportu

Festival sportuf

Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy si 20. 6. nenechali ujít někteří naši žáci.  Na Festival Sportu do Plzně vyrazili žáci šestého ročníku. Na dosah centra města si každý z nich mohl vyzkoušet některou z desítek sportovních aktivit, dozvědět se zajímavé informace a tipy ke zdravému životnímu stylu a přitom se dobře bavit i díky doprovodnému kulturně-hudebnímu programu.

f     Festival Sportu žáky nejen pobavil, ale zároveň možná i motivoval k pravidelnému pohybu. Děti měly příležitost seznámit se a vyzkoušet si tradiční i trendové sporty a získaly i představu o tom, který sport by je mohl opravdu zaujmout a bavit.

21. 6. 2019 Zobrazit méně