Vzhledem k malému počtu přihlášených žáků bude přerušen provoz školní družiny od 1. 7. do 31. 8. 2019.

STRÁVNÍCI, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školním roce 2019/2020 ve školní jídelně od 2. září 2019, se musí znovu přihlásit ke stravování!

• Telefonicky: 373 322 434
  • Mailem: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 26. 8. 2019. Poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Festival sportu

Festival sportuf

Den plný pohybu, sportu a dobré zábavy si 20. 6. nenechali ujít někteří naši žáci.  Na Festival Sportu do Plzně vyrazili žáci šestého ročníku. Na dosah centra města si každý z nich mohl vyzkoušet některou z desítek sportovních aktivit, dozvědět se zajímavé informace a tipy ke zdravému životnímu stylu a přitom se dobře bavit i díky doprovodnému kulturně-hudebnímu programu.

f     Festival Sportu žáky nejen pobavil, ale zároveň možná i motivoval k pravidelnému pohybu. Děti měly příležitost seznámit se a vyzkoušet si tradiční i trendové sporty a získaly i představu o tom, který sport by je mohl opravdu zaujmout a bavit.

21. 6. 2019 Zobrazit méně