Vzhledem k malému počtu přihlášených žáků bude přerušen provoz školní družiny od 1. 7. do 31. 8. 2019.

STRÁVNÍCI, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školním roce 2019/2020 ve školní jídelně od 2. září 2019, se musí znovu přihlásit ke stravování!

• Telefonicky: 373 322 434
  • Mailem: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 26. 8. 2019. Poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Pasování prvňáčků na čtenáře knihovny

Pasování prvňáčků na čtenáře knihovnyk

Dne 18. 6. navštívila knihovnu třída 1. A. Tentokráte je však nečekalo povídání o knížkách, čtení příběhů nebo vyhledávání v encyklopediích, ale čekala je velká slavnost – Pasování na čtenáře. Prvňáčci se pochlubili svým hudebním vystoupením, které si připravili pro tuto kslavnostní chvíli pro své rodiče a paní knihovnice. Potom je již čekalo samotné pasování. Kouzelná Moudrá kniha prozradila něco ze života každého prvňáčka a poté následovalo jeho pasování. Pro každého byl připraven i drobný dárek. Cílem této akce je přivést kluky a holky ke čtení. V knihovně najdou širokou nabídku hezkých knížek pro začínající čtenáře.

fotogaleriek

19. 6. 2019 Zobrazit méně