21. 11. 2019 – informativní den pro rodiče

INFORMATIVNÍ DEN PROBĚHNE FORMOU INDIVIDUÁLNÍCH SCHŮZEK OD 15:30 DO 17:30 HOD. pro I. stupeň, OD 16:00 DO 18:00 HOD. pro II. stupeň.

• 15:00 – společná schůzka pro 7.B
  • 15:30 – společná schůzka pro 9.A
  • 17:00 – společná schůzka pro 7.A a 7.B - LVK

Paní učitelka Kristýna Nová nebude přítomna na informativním dnu pro rodiče, je možné si s ní domluvit osobní konzultace.

Ukázky možnosti vánočního fotografování ve škole - PH foto Pavel Huňatý.

Preventivní programy

Preventivní programyp

V měsíci červnu se žáci 3. ročníku spolu se svou třídní učitelkou aktivně zapojili do preventivního programu Moje cesta na svět. Pod vedením zkušené lektorky si povídali o vzniku lidského života, vývoji a narození dítěte. Besedě předcházel domácí úkol, na kterém děti spolupracovaly se svými rodiči. Společně si povídali, kde a kdy se narodili, jak jim rodiče vybírali jména, jaké byly jejich míry a váhy při narození atd.

p   Žáci 9. ročníku absolvovali dvě setkání zaměřená na prevenci neplánovaného těhotenství, při nichž se zamysleli nad svým budoucím partnerským životem, nad budoucí rodinou, nad vztahy chlapců a dívek. Měli možnost klást lektorce otázky a otevřeně komunikovat na tato témata. p

Mgr. Milena Kotorová
metodik prevence