Provoz školní družiny během pololetních a jarních prázdnin

Dne 1. 2. 2019 a ve dnech 25. 2. – 1. 3. 2019 bude vzhledem k malému počtu žáků  přerušen provoz školní družiny.

Návštěva ZOO Plasy

V létě se v plaské zoo pokřtili dva noví lvi, Caligula a Šeherezáda. Naši žáci mají během prosince a ledna tu možnost se o těchto lvech a dalších šelmách dozvědět více. Pan Petr Neuman, majitel zoo, nabídl škole rozmanité prohlídky a přednášky. Žáci prvního i druhého stupně mají postupně možnost se zaposlouchat do poutavého vyprávění pana majitele a jeho kolegy a postupně se i seznámit se všemi šelmami osobně. Děti byly z celé akce nadšeny, odnesly si mnoho nových informací o lvech, tygrech, levhartech, panterech….., ovšem největší popularitě se samozřejmě u dětí těšila malá tygří mláďata.

17. 12. 2018 Zobrazit méně