Rozvrh online výuky - 19. a 23. 10. 2020

Informace pro žáky a zákonné zástupce
k organizaci vyučování
od 14. 10. do 30. 10. 2020

Sběr lesních plodů - možnost odevzdání nasbíraných plodů

Vážení rodiče,
Vaše děti byly počátkem školního roku jako každým rokem osloveny ke sběru lesních plodů.
      Pokud máte doma nasbírané kaštany a žaludy a po uzavření školy nevíte co s nimi, stačí je přivézt a označené jmenovkou a hmotností uložit pod přístřešek u hlavního vchodu do školy. Termíny pro dovoz si vyberte - do pátku 16. 10. nebo pak o týden později 23.10.
     Vyhodnocení sběru a odměny pro děti se samozřejmě posune až do doby návratu dětí do školy.

Za spolupráci Vám děkují myslivci

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Hokej Třemošná

Hokej TřemošnáHokej Třemošná

Dne 25.února se ZŠ Plasy  zúčastnila sportovní akceHokej Třemošná ve Sport Aréně v Třemošné. Žáci druhé a třetí třídy v individuálních hokejových disciplínách jako je střelba na bránu, slalom, jízda na čas, biatlon vyhráli několik medailí a vybojovali tak pro naši školu hokejový pohár. Na závěr akce proběhl hokejový zápas s pomocí místních trenérů. Cílem sportovní akce byla podpora dětí ve sportovních aktivitách spojených s bruslením.

9. 3. 2020 Zobrazit méně