Dopis rodičům

Nabídka obědů během uzavření školy

ZŠ Plasy nabízí rodičům žáků možnost odebírat obědy ve školní jídelně. Cena oběda by byla 65 Kč + 5 Kč za krabičku. Obědy by se vydávaly jednotlivě v plastových obalech v určený čas.
     Pokud máte o tuto službu zájem, napište do 6. 4. 2020 na email jidelna.zsplasy@seznam.cz
     Případné dotazy odpovíme na tel. čísle 371 656 160 nebo 702 117 952.
      V případě dostatečného zájmu se budou obědy vařit od 14. 4. 2020. O spuštění této služby budete včas informováni. Pokud by zájem poklesl pod 25 obědů, škola si vyhrazuje právo od této služby odstoupit.

Zápis k povinné školní docházce
pro školní rok 2020/2021

Informace ZDE

Učivo podle ročníků
během uzavření školy

Po dobu platnosti  ”Mimořádného opatření” s účinností od 11. 3. 2020 bude učivo žákům předáváno pomocí těchto webových stránek (v levém menu jsou jednotlivé třídy).

Od středy 11. 3. 2020 je uzavřená základní škola
a školní jídelna pro žáky základní školy.

Žákům budou poskytnuty úkoly z jednotlivých předmětů na oficiálních stránkách školy, které vypracují a při návratu do školy odevzdají.

V Plasích 10. 3. 2020
Mgr. Jana Průšová, ředitelka školy

V době uzavření školy z důvodu epidemie jsou úřední hodiny:
PONDĚLÍ, STŘEDA  8:00 - 12:00.

Česká zpráva sociálního zabezpečení:

Důležité z ČSSZ: Dle výkladu MPSV ze dne 11. 3. 2020 týkajícího se počátku běhu podpůrčí doby u ošetřovného v případě uzavření školy bude počátek běhu podpůrčí doby vázán na termín, který si rodič po uzavření školy individuálně určí. Běh podpůrčí doby pak již nelze přerušit.

Dokumenty:

Tělocvična ZŠ je od 12. 3. 2020 uzavřena do odvolání.

Návštěva v DD Trnová

tNávštěva v DD Trnová

Ve středu 18.12.2019 jsme navštívili společně s paní ředitelkou a třídní paní učitelkou Dětský domov Trnová, abychom jim předali peněžní dar získaný výběrem od žáků naší školy ve výši 5500 Kč. Naše pocity z návštěvy byly smíšené, na dětech bylo vidět, jak jsou zde šťastné. Ale tím, co si v životě již zažily, by si nikdo projít nechtěl. Panít ředitelka byla moc ráda, že nás vidí, a v domově nás uvítali pohoštěním – 41 druhy vánočního cukroví. Po předání daru jsme se s „tetami“ vydali za dětmi na jednotlivá oddělení, která jsou v Trnové tři s celkem 35 dětmi. Děti se k nám rozběhly, chtěly si ihned hrát, chovat, mazlit a byly velmi šťastné. Tento zážitek je opravdu nezapomenutlný.

tŽákyně 9. třídy
(K. Beštová, K. Havlíková, T. Krejčová, N. Mourková,
K. Šlajferčíková, M. Šlajferčíková, A. Unatinská).

19. 12. 2019 Zobrazit méně