Zápis dětí do 1. ročníku základního vzdělávání pro školní rok 2019/2020.

Více informací zde

Základní škola Plasy, okres Plzeň-sever, Stará cesta 373 přijme kvalifikovaného učitele českého jazyka na 2. stupeň, nejlépe v kombinaci s hudební výchovou.

Nabídky s životopisem zasílejte: info@zs.plasy.cz.

Bližší informace na tel. 371 656 160, 702 117 952.

Nástup možný od 1. 9. 2019.

Proskoly.cz

Vážení rodiče,
    v letošním školním roce jsme pro vaše děti opět zajistili přístup na portál www.proskoly.cz, na kterém najdou řadu testů, dotazníků a procvičování vhodných i na domácí přípravu do školy.
   Testy jsou nově zaměřené také na procvičování matematiky pro žáky 1. stupně. Děti mohou využít také cvičení z pravopisu, základní slovní zásoby z angličtiny a němčiny a mnoho úloh na rozvoj logiky, paměti, prostorové představivosti apod.
   Žáci závěrečných ročníků mohou navíc využít jedinečný dotazník volby povolání usnadňující rozhodování při volbě střední školy.
       Všechny testy mohou Vaše děti využívat doma ZDARMA!
       Přístupové údaje obdrželi žáci od svých učitelů.
      Přeji Vašim dětem, aby jim portál Proškoly.cz dobře sloužil jak pro přípravu do školy, tak i pro zábavu.

• Kliknutím na Přihlášení se přihlásíte do portálu Proškoly.cz.

Finanční gramotnost

Plavání druhých a třetích tříd

Od října do prosince 2018 absolvovali naši druháci a třeťáci  kurz plavání na bazénu v ZŠ Kaznějov. Žáci se naučili nejen správným hygienickým pravidlům a přípravě věcí před vstupem do bazénu,ale seznámili se i s vodním prostředím a naučili se základům plavání. Na závěr čekal žáky úkol přeplavat bazén. Většina žáků splnila úkol a obdržela " mokré vysvědčení".

Už se těšíme na další plavání,které čeká budoucí třeťáky hned v září.

Třídní učitelka Mgr.Ivana Halamová a žáci 2.A, 2.B a 3. třídy

12. 12. 2018 Zobrazit méně