Rozvrh online výuky
od 2. 11. 2020

Aktuální informace o provozu školy
od pondělí 30. 11. 2020

Od 30. 11. je povolena osobní přítomnost:

• žáků 1. stupně
  • žáků 9. A -  přítomni povinně na prezenční výuce po celou dobu
  • žáků 6. - 8. ročníků v režimu tzv. rotační výuky - střídání celých tříd po týdnu

INFORMACE PROVOZU ŠKOLY OD 30. 11. 2020 zde

Informace o plánovaných třídních schůzkách

Vážení rodiče, vzhledem k současné situaci rušíme plánované třídní schůzky v prezenční formě. Hodnocení za 1. čtvrtletí (kromě výchov) Vám zašle každý vyučující do konce listopadu na Vaši emailovou adresu.

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Od 18. 11. 2020 přecházejí žáci 1. a 2. ročníku na prezenční vzdělávání (výuka ve škole). Provoz školní družiny a školní jídelny bude obnoven. Více informací naleznete v příloze zde.

ZÁJEM O PROVOZ  RANNÍ  ŠKOLNÍ DRUŽINY
OD 18. 11. 2020

Přihláška zde

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

Informace pro žáky a zákonné zástupce
k organizaci vyučování
od 14. 10. do 30. 10. 2020

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Archiv Archiv