Navigace

Obsah

 

                                              JÍDELNÍ LÍSTEK       

                               od 24.06.2024  do 28.06.2024
 
 
                         
    Pondělí                                                                                                           24.06.       POLÉVKA HRACHOVÁ
                      (A:01,07)
   
   oběd 1 :      ZAPEČENÉ TĚSTOVINY S UZENÝM MASEM,SALÁT OKURKOVÝ,                             ČAJ,MLÉKO,VODA                                                                                           (A:01,03,07) 
                                                                                                                       oběd 2 :      KUŘECÍ MASO V HOŘČIČNÉ OMÁČCE,RÝŽE DUŠENÁ,SALÁT                               OKURKOVÝ,ČAJ,MLÉKO,VODA                                                                           (A:01,07,10)
   
   oběd 3 :      SALÁT KUSKUSOVÝ S KUŘECÍM MASEM,SALÁT OKURKOVÝ                                 ČAJ,MLÉKO,VODA                                                                                           (A:01,07,09,10) 
------------------------------------------------------------------------------------------
 
   Úterý       
    25.06.      POLÉVKA BROKOLICOVÁ                                                                                 (A:01,07,10)
   
   oběd 1:     VEPŘOVÝ GULÁŠ,HOUSKOVÉ KNEDLÍKY,JABLKO                                                 VODA S CITRUSOVÝMI PLODY,MLÉKO,VODA                                                     (A:01,03,06,07)
    
   oběd 2:    KUSKUSOTO S KUŘECÍM MASEM A BRETAŇSKOU ZELENINOU,SÝR                      STROUHANÝ,JABLKO,VODA S CITRUSOVÝMI PLODY,MLÉKO,VODA
                  (A:01,07,09)                                                                               ----------------------------------------------------------------------------------------                 
    Středa
    26.06.      POLÉVKA ZELENINOVÁ Z MÁSLOVÉ JÍŠKY                                                         (A:01,03,07,09)
 
    oběd 1     RYBA PŘÍRODNÍ,BRAMBOROVÁ KAŠE,RAJČE,
                   ČAJ S CITRÓNEM,MLÉKO,VODA                                                                       (A:01,04,07,09)
   
    oběd 2                                                                                                                           (A:)
------------------------------------------------------------------------------------------
  
   Čtvrtek:   
   27.06.       POLÉVKA ZELENINOVÁ S DROŽĎOVÝMI KNEDLÍČKY                                           (A:01,03,07,09)
   
    oběd 1:     SEKANÝ ŘÍZEK MÁSLOVÝ,BRAMBORY M.M.,HOŘČICE,                                        CIBULE,VODA S CITRUSOVÝMI PLODY,MLÉKO,VODA                                          (A:01,03,07,10)
                  
    oběd 2:                                                                                                                        (A:)
 
    oběd 3:    
                   (A:)
------------------------------------------------------------------------------------------
 
     Pátek:     
     28.06.      POLÉVKA KULAJDA(KOPROVÁ)S BRAMBOREM                                                    (A:01,03,07)                                                                  
 
    oběd 1.:    VEPŘOVÁ PLEC BRATISLAVSKÁ,TĚSTOVINY                                                       ČAJ,VODA,MLÉKO,                                                                                          (A:01,03,07,09,10,12)                    
  
    oběd 2.:                                                                                                                        (A:)                                                              
 
               
             
---------------------------------------------------------------------------------------                                                                                         
 
      

 Seznam alergenů: 01 Obiloviny obsahující lepek

                             02 Korýši                            

                             03 Vejce

                             04 Ryby                                           

                             05 Arašídy

                             06 Sojové boby                    

                             07 Mléko

                             08 Ořechy                                           

                             09 Celer

                             10 Hořčice                            

                             11 Sezamová semena

                             12 Oxid siřičitý          

                             13 Vlčí bob

                             14 Měkkýši

 

   ZMĚNA JÍDELNÍČKU VYHRAZENA

   VED.Š.J.                                   VED.KUCHAŘKA

   VERONIKA KOZOVÁ                   POSPÍŠILOVÁ ROMANA