Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Slavnostní zahájení školního roku

1.září zahájilo 228 žáků Základní školy Plasy nový školní rok 2014/2015. Plni očekávání přicházeli zejména naši prvňáčci, které před školou přivítali žáci 8. a 9. třídy. V 1. třídách  na děti a jejich rodiče čekaly paní učitelky Molcarová a Halamová, které slavnostně zahájily první školní rok našich školáků. Také druhý den navštívili 1. třídy osmáci a deváťáci a provedli své kamarády po celé škole. Trpělivě odpovídali na všechny zvídavé otázky a ukázali dětem to nejzajímavější ve škole: tělocvičnu, hřiště, kiosek,….

Přejeme všem našim žákům i pedagogům, aby nový školní rok byl pro všechny úspěšný a plný pohody a porozumění.

Mgr. Jana Průšová

18. 9. 2014 Zobrazit méně