Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Další Envýkovy exkurze pro ZŠ Plasy

Žáci ZŠ Plasy absolvovali další exkurzi k programu Environmentální výukové programy pro základní školy v Plzeňském kraji - Envýk. Tentokrát se byli podívat na pracoviště ČHMÚ v Plzni na Mikulce. Zde se žáci seznámili s tím, jak se předpovídá počasí, jaké přístroje a technika se k tomu používají. Tyto informace jsou pro nás důležité proto, abychom věděli, jak se například obléknout ráno na cestu do školy. Dalším místem programu byla návštěva Techmánie a speciálního programu, kde se žáci seznámili se složením atmosféry, ovzduším, klimatickými jevy a pásy. Všechny tyto skutečnosti mají velký význam pro život na Zemi. Fotky jsou k dispozici zde.

17. 10. 2014 Zobrazit méně