Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Okresní kolo ve florbale starších žákyň

Středa 23. listopadu 2016 patřila Okresnímu kolu ve florbale starších žákyň, které proběhlo na Základní škole v Horní Bříze. Základní školu Plasy reprezentovala tato děvčata: Hážová Nikol, Kepková Adéla, Rattayová Aneta, Netrhová Adéla, Míková Zuzana, Pokorná Karolína, Berková Natálie, Taubrová Markéta, Chlupáčová Dominika, Buberlová Nikola. Ve skupině se dívky utkaly proti družstvu dívek ze Základní školy Dolní Bělá, Všeruby a Kralovice.

Plasy – Dolní Bělá      0:6

Plasy – Všeruby          1:5

Plasy – Kralovice        2:2

V posledním zápase o umístění dívky nastoupily proti Základní škole Manětín. Napínavý zápas, kde o výsledku rozhodly až závěrečné nájezdy, dívky bohužel prohrály. I přes neúspěch na turnaji si děvčata užila hezké sportovní dopoledne.

Fotografie k dispozici ve fotogalerii.

5. 12. 2016 Zobrazit méně

Workshop