Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Dějepis 6.A v období distanční výuky

Dějepis 6.A v období distanční výukydejepis

V rámci distanční výuky se na konci prvního pololetí žáci 6.A dobrovolně zapojili do projektů, jejichž tématem byl starověký Egypt. Žáci vytvářeli vlastní pyramidy a také vyráběli kanopy, které jsou symbolické pro posmrtný život, ve který věřili staří Egypťané. V rámci těchto dobrovolných projektů se sešlo k mým rukám mnoho krásných prací. Každá jedna z nich byla něčím zajdejepisímavá. Ze všech těchto prací bylo nakonec odbornou porotou vybráno deset výtvorů, které zaujaly především svou náročností.

Všem zúčastněným žákům ze 6.A moc děkujeme. Usilovnou tvůrčí prací ukázali, že doma neztrácejí čas a pilně se zapojují i do nepovinných úkolů, čehož si nesmírně vážíme. Všichni jsme zvědaví na jejich další skvělé výtvory.

Malecha P.

12. 2. 2021 Zobrazit méně