Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Vítání prvňáčků

Začátek nového školního roku a přivítání prvňáčků

Letní prázdniny utekly jako voda a je tady začátek nového školního roku. Ze všech školou povinných prožívají 1. září nejvíce prvňáčci. Ne jinak tomu bylo i na naší škole. Před školou si naši žáci 8. a 9. ročníků našli svého nového prvňáčka a doprovodili ho do jeho nové třídy. Po příchodu do krásně vyzdobené třídy si děti zasedly do lavic, na kterých již byly přichystané první učebnice a písanky a rodiče zaujali místo v zadní části místnosti. Paní učitelky s paní ředitelkou děti přivítaly a potom si již každá paní učitelka připravila pro svoji novou třídu zajímavé seznamovací aktivity. Ústa nám sice zakrývaly roušky, ale důležité je, že úsměvy i rozzářená očka prvňáčků, hrdé tváře rodičů a radost paní učitelek byly v celých třídách znát a ani roušky nám z krásně prožitých společných chvil nic pěkného nesebraly. Nejen jim, ale i ostatním žákům naší školy přejeme úspěšný start do nového školního roku a ať se jim na naší škole líbí.

7. 9. 2021 Zobrazit méně