Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Vystoupení v Domě s pečovatelskou službou Plasy

V letošním roce se také konalo již tradiční vánoční vystoupení našich žáků v DPS Plasy. Věříme, že pásmo básní, písní a hraní na hudební nástroje pohladilo na duši místní babičky a dědečky stejně jako nás pohled na úsměvy v jejich tvářích. Rozloučení proběhlo milou výměnou vlastnoručně vyrobených vánočních dárků a dobrým pocitem, že jsme našim vystoupením zpříjemnili seniorům jejich odpoledne a těšíme se na další společná setkání, která pomáhají zlepšovat mezigenerační a mezilidské vztahy.

Fotografie k dispozici ve fotogalerii.

5. 12. 2016 Zobrazit méně