PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ A TRASOVÁNÍ

Poděkování zde

Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Netradiční hodiny Tv

Netradiční hodiny  tělesné výchovy

V tělesné výchově vedeme děti k celkovému rozvoji kladného vztahu k pohybu, seznamujeme je s informacemi, které vedou k upevňování vlastního zdraví. Učíme děti zároveň samostatnosti i spolupráci. Přitažlivá hra nebo netradiční hodina zvyšuje zájem žáků o hodiny tělesné výchovy, přináší dobrou náladu a pocit uspokojení z pohybu, což je  také jedním z cílů tělesné výchovy.

Právě díky projektu Netradiční hodiny tělesné výchovy, který byl v roce 2021 realizován za přispění Plzeňského kraje a MAS Světovina můžeme na naší škole realizovat netradiční hodiny s netradičními pomůckami, jako jsou například házedlo vortex, různé druhy nevšedních míčů a míčků. Na netradiční hodiny je také třeba kvalitní chrániče kolen a Profi hole na florbal.

Tyto hodiny přispívají ke kladného vztahu k pohybové aktivitě a přirozené radosti ze společné hry.

Foto zde

17. 12. 2021 Zobrazit méně