PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ A TRASOVÁNÍ

Poděkování zde

Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Sbírka pro Dětský domov Trnová

Dne 7. a 8. 12. 2021 se na naší škole jako každoročně uskutečnila vánoční sbírka pro Dětský domov Trnová.

Žákyně devátých tříd navštívily postupně všechny třídy naší školy a žádaly o jakýkoliv příspěvek, který by byl určen dětem v tomto dětském domově.

Jsme velice rádi, že se nám tento rok podařila vybrat štědrá částka, která za dobu konání této sbírky nikdy nebyla vybrána, a to 10 400 Kč.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem dětem, rodičům i pedagogům, kteří přispěli a pomohli tak dětem v Dětském domově Trnová vyplnit jejich vánoční přání.

Děkujeme!

Daniela Radvanovská, Tereza Klímová IX.A