PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ A TRASOVÁNÍ

Poděkování zde

Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Vyhodnocení sběru lesních plodů

Na konci listopadu byl na naší škole uzavřen sběr lesních plodů. Děkujeme všem, kteří se podíleli na sběru a výrazně tak přispěli k zajištění potravy pro zvěř v lese. Celkem žáci nasbírali přes 706 kg. Vítězové soutěže byli za svou snahu odměněni.

První a druhé místo obsadili Nikola a Ondřej Petržilkovi, třetí místo získala Kovaříková Natálie. Mezi další poctivé sběrače patří Kováříková Kateřina, Emma Josífková, Monika Voříšková Amélie Jůzlová, Patrik Dibusz, Kateřina Klaubová, Tomáš a Lukáš Heroldovi a Vít Kepka.

Fotogalerie zde

2. 12. 2021 Zobrazit méně