Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Výlet – 7.A, 29.6.

Výlet – 7.A, 29.6.v

Předposlední školní den se sedmáci vypravili na výlet - na okružní procházku kolem Plas. Cílovým místem byly Nebřeziny, kde jsme si společně zahráli některé hry ve skupinách, např. Oživlé sochy (každá skupina si vylosovala lísteček s názvem nějaké vlastnosti, ctnosti nebo neřesti a měla ji prostřednictvím sousoší znázornit, ostatní žáci hádali, co sousoší představuje).
v     Pak následovalo oblíbené Městečko Palermo, kde si žáci vyzkoušeli jinou verzi s obsazením postav. Nakonec jsme rozdělali oheň a opekli si buřty, na které se všichni těšili. Do Nebřezin jsme šli po jedné straně potoka a nazpět do Plas po druhé. Zastavili jsem se u pomníku Josefa Šimandla a pak žáci hledali plechovou cedulku vztahující se k plánovanému obchvatu okolních vesnic. Počasí nám přálo a výlet se vydařil.

30. 6. 2021 Zobrazit méně