Srdíčkové dny - poděkování

Poděkování zde

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

Pro školy

Návštěva z MŠ

Na středu 26. 3. připravili žáci 4.A ve spolupráci se svými učitelkami dopoledne plné soutěží pro předškoláky. Budoucí prvňáci vystřídali celkem sedm disciplín. Po celou dobu jemně pršelo, to ale děti v žádném případě neodradilo. Skákání v pytli, fotbalový slalom, hod na cíl a další aktivity všechny děti s přehledem zvládly a vysloužily si tak drobné odměny a obdiv svých budoucích učitelek. Jak se dětem dařilo si prohlédněte ve fotogalerii.

25. 6. 2021 Zobrazit méně