Informace k provozu ZŠ Plasy od pondělí 3. 5. 2021

Informace zde

Rozvrh online II. stupeň zde

Žáci přijatí ke školní docházce do 1. ročníku ZŠ Plasy

Informace o povinném testování uchazečů
před přijímacími zkouškami na SŠ

Informace ZDE

Informace k provozu ZŠ Plasy
od pondělí 12. 4. 2021

INFO ZDE

A ZDE

Soutěž - Padesátka ZŠ Plasy

info zde

ODPÍSKEJ NUDU s McDonald’s Cupem

info zde

Pro školy

Zápis do 1. ročníku základního vzdělávání
pro školní rok 2021/2022

Aktuální informace k provozu školy
od 1. 3. do 21. 3. 2021

Usnesením vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 se od 1. do 21. 3. 2021 zakazuje osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků ZŠ.

Žáci 1. a 2. ročníků přejdou od 1. 3. 2021 na distanční vzdělávání, informace o online hodinách a zadaných úkolech  dostanou rodiče od třídních učitelek.

Všichni žáci budou mít odhlášené obědy, v případě zájmu si můžete oběd přihlásit a odebrat přes rampu ŠJ do jídlonosičů.

Informace k ošetřovnému lze najít na https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Mimořádné opatření

Na základě vydání mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví musí mít všechny děti ve škole s účinností od 25. 2. 2021 do odvolání zdravotnickou roušku nebo respirátor. Další podrobné informace v přiložených dokumentech.

Přihlášky na SŠ

Přihlášky na SŠ je možné si vyzvednout v sekretariátu školy ve dnech 27. 1. a 1. 2. 2021 v době od 8:00 do 12:00 hodin.
  Vyplněné přihlášky odevzdejte k potvrzení a k podpisu ŘŠ ve dnech 15. 2. a 18. 2. 2021 v době od 8:00 do 12:00 hod. v sekretariátu školy.
    Konzultace k vyplňování a odevzdávání přihlášek jsou možné s výchovnou poradkyní Mgr. Korcovou na emailové adrese korcovavaclava@zsplasy. cz

Více informací v menu Výchovné poradenství

Prominutí úplaty za vzdělávání ve školní družině

Vzor žádosti zde.

Úplata za ŠD za měsíce leden – červen 2021

Úplatu za ŠD za měsíce leden – červen 2021 (celkem 660,- Kč) je možné uhradit převodem na účet školy nebo v hotovosti v kanceláři školy. Údaje k platbě převodem dostaly žáci 1. a 2. ročníku na lístečku v ŠD, ostatní ročníky dostanou informace po návratu do školy.

Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Dějepis 6.A v období distanční výuky

Dějepis 6.A v období distanční výukydejepis

V rámci distanční výuky se na konci prvního pololetí žáci 6.A dobrovolně zapojili do projektů, jejichž tématem byl starověký Egypt. Žáci vytvářeli vlastní pyramidy a také vyráběli kanopy, které jsou symbolické pro posmrtný život, ve který věřili staří Egypťané. V rámci těchto dobrovolných projektů se sešlo k mým rukám mnoho krásných prací. Každá jedna z nich byla něčím zajdejepisímavá. Ze všech těchto prací bylo nakonec odbornou porotou vybráno deset výtvorů, které zaujaly především svou náročností.

Všem zúčastněným žákům ze 6.A moc děkujeme. Usilovnou tvůrčí prací ukázali, že doma neztrácejí čas a pilně se zapojují i do nepovinných úkolů, čehož si nesmírně vážíme. Všichni jsme zvědaví na jejich další skvělé výtvory.

Malecha P.

12. 2. 2021 Zobrazit méně