ŽÁCI PŘIJATÍ KE ŠKOLNÍ DOCHÁZCE DO 1. ROČNÍKU ZŠ PLASY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Upozornění – nikotinové sáčky

Více informací Nikotinové sáčky

UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY JÍDELNY ZŠ PLASY

Vzhledem k narůstajícím cenám potravin přistoupíme od 1. 8. 2022 ke zdražení stravného pro všechny strávníky.

Oběd bude zdražen o 5 Kč.

ŽÁDÁME ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ, ABY SI NEZAPOMNĚLI NAVÝŠIT LIMITY PRO PLATBY INKASEM!

Děkujeme za pochopení.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Upozornění: „Rekonstrukce komunikace Stará cesta"

Od 1.6.2022 do 30.9.2022 bude probíhat stavba „Rekonstrukce komunikace Stará cesta“

V průběhu realizace této stavby bude docházet k částečným dopravním omezením v lokalitě.

Práce výrazněji omezující automobilovou a pěší dostupnost areálu škol jsou plánovány v období letních prázdnin, ale i tak může během června a začátkem nového školního roku docházet ke zhoršení dopravní situace v lokalitě.

Žádáme rodiče o zvážení nutnosti automobilové dopravy dětí do lokality v těchto termínech.

Děkujeme za pochopení.

JAK POSTUPOVAT PŘI ZAČLEŃOVÁNÍ DO VZDĚLÁVÁNÍ V  ČR

Jak postupovat při začleňování do vzdělávání v ČR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Jak postupovat při začleňování do vzdělávání v ČR

PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ A TRASOVÁNÍ

Informace k provozu školy od 3. 1. 2022

Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

pro skoly

Okresní kolo ve vybíjené

Dlouhou řadu let organizuje naše škola okresní kola ve vybíjené pro žáky 4. – 5. ročníků základních škol. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, pouze s tím rozdílem, že v letošním roce se uskutečnilo okresní kolo pouze v kategorii otevřené určené pro smíšená družstva chlapců a dívek.

Turnaj se uskutečnil ve středu 4. května a přihlásily se kromě naší pořádající školy družstva dalších čtyř škol z Kralovic, Kaznějova, Dolní Bělé a Zruče – Sence. Přihlášená družstva sehrála turnaj systémem každý s každým. Naše škola sklidila v minulých letech v této soutěži řadu úspěchů, a proto jsme i letos byli v očekávání dobrého umístění. A to se také podařilo. Až na utkání s družstvem ze Zruče – Sence, které náš tým rozhodl až v prodloužené hrací době, zvládli naši kluci a děvčata zbývající tři zápasy vítězně v základní hrací době. Výsledkem je titul okresního přeborníka ve vybíjené pro rok 2022 a postup do krajského kola této soutěže, které se koná v úterý 10. května v Plzni. Na dalších místech se v turnaji v pořadí od druhého po páté místo umístila družstva základních škol z Dolní Bělé, Zruče – Sence, Kaznějova a Kralovic. Našim klukům a děvčatům včetně patří za předvedené výkony poděkování a do bojů o krajský primát jim přejeme jen samé úspěchy. To samé platí pro p. učitelku Ladu Henžlíkovou, která děti na turnaj v rámci hodin tělesné výchovy připravovala.

Fotogalerie zde

6. 5. 2022 Zobrazit méně