ŽÁCI PŘIJATÍ KE ŠKOLNÍ DOCHÁZCE DO 1. ROČNÍKU ZŠ PLASY PRO ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Upozornění – nikotinové sáčky

Více informací Nikotinové sáčky

UPOZORNĚNÍ PRO STRÁVNÍKY JÍDELNY ZŠ PLASY

Vzhledem k narůstajícím cenám potravin přistoupíme od 1. 8. 2022 ke zdražení stravného pro všechny strávníky.

Oběd bude zdražen o 5 Kč.

ŽÁDÁME ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ, ABY SI NEZAPOMNĚLI NAVÝŠIT LIMITY PRO PLATBY INKASEM!

Děkujeme za pochopení.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Upozornění: „Rekonstrukce komunikace Stará cesta"

Od 1.6.2022 do 30.9.2022 bude probíhat stavba „Rekonstrukce komunikace Stará cesta“

V průběhu realizace této stavby bude docházet k částečným dopravním omezením v lokalitě.

Práce výrazněji omezující automobilovou a pěší dostupnost areálu škol jsou plánovány v období letních prázdnin, ale i tak může během června a začátkem nového školního roku docházet ke zhoršení dopravní situace v lokalitě.

Žádáme rodiče o zvážení nutnosti automobilové dopravy dětí do lokality v těchto termínech.

Děkujeme za pochopení.

JAK POSTUPOVAT PŘI ZAČLEŃOVÁNÍ DO VZDĚLÁVÁNÍ V  ČR

Jak postupovat při začleňování do vzdělávání v ČR

ЯК ПОСТУПАТИ ПРИ ІНТЕГРАЦІЇ В ОСВІТНЮ СИСТЕМУ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Jak postupovat při začleňování do vzdělávání v ČR

PREVENTIVNÍ ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ A TRASOVÁNÍ

Informace k provozu školy od 3. 1. 2022

Testování 22. a 29. 11. 2021

LYŽAŘSKÝ VÝCVIKOVÝ KURZ

Vzhledem k mimořádným opatřením v souvislosti s COVID 19 rozhodlo vedení školy o zrušení lyžařských kurzů ve školním roce 2021/2022 .

Projekt - Vybudování odborné učebny na ZŠ Plasy II.

Odborná učebna

Aktuální informace k provozu škol od 13. 9. 2021

pro skoly

Mc Donald´s Cup

Mc Donald ‘s Cup 2021/2022

Poslední dubnový týden vyvrcholil na našem okrese 23. ročník fotbalového turnaje pro žáky I. stupně základních škol Mc Donald´s Cup. Patrony tohoto ročníku byli reprezentanti Kateřina Svitková z West Ham United a Adam Hložek hájící barvy AC Sparta Praha.

Jako první se 26.dubna konal v Horní Bříze turnaj kategorie A určený pro žáky 1. – 3. ročníku, následně 28. dubna proběhl na stejném místě turnaj pro starší kategorii B (4. – 5. ročníky). V obou kategoriích měla své zástupce i naše škola. V obou kategoriích jsme se z turnajů vraceli s vybojovaným 5. místem (v kategorii A 8 týmů, v kategorii B 12 týmů). Obě družstva skončila v základních skupinách na třetích místech a těsně jim unikl postup do semifinálových bojů. V následných soubojích o konečné páté místo svá utkání pak s přehledem zvládla. Vzhledem k absencím některých žáků a vzhledem k tomu, že jsme měli v obou týmech řadu nováčků, lze předpokládat, že za rok budeme ještě silnější a konkurenceschopnější. Každopádně si všichni žáci, kteří naši školu reprezentovali, zaslouží pochvalu za svědomitý přístup a bojovné výkony na hřišti.

Fotogalerie zde

2. 5. 2022 Zobrazit méně