Úkoly na týden od 21.9.-25.9 Milé děti a vážení rodiče, prosím Vás o spolupráci při plnění úkolů.Snad se bude jednat pouze o týden. Písmenkář - str.16,vystřihni si S,s - popros rodiče o přečtení básničky O syslovi a zkus říkat zpaměti - vytleskej slabiky slov na obrázku se zvířátky - pokus se vybarvit okenko s písmenem s - označ u obrázků uprostřed stránky písmeno S a zakroužkuj,slabiky označ puntíkem -v kládách označ známá písmena podle zadání pod cvičením -str.17 –mřížky- pracuj podle zadání na konci stránky -čti dole- velké S,malé s,malé l..... Nauč se zpaměti novou básničku dle výběru s rodiči o podzimu. Poslechni si známou pohádku a pokus se ji krátce vyprávět.Používej krátké věty. Ještě jednou Vám moc děkuji za spolupráci a už se moc těším na děti. Vaše paní učitelka.