Mimořídné opatření

Na základě vydání mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví musí mít všechny děti ve škole s účinností od 25. 2. 2021 do odvolání zdravotnickou roušku nebo respirátor. Další podrobné informace v přiložených dokumentech.

Přihlášky na SŠ

Přihlášky na SŠ je možné si vyzvednout v sekretariátu školy ve dnech 27. 1. a 1. 2. 2021 v době od 8:00 do 12:00 hodin.
  Vyplněné přihlášky odevzdejte k potvrzení a k podpisu ŘŠ ve dnech 15. 2. a 18. 2. 2021 v době od 8:00 do 12:00 hod. v sekretariátu školy.
    Konzultace k vyplňování a odevzdávání přihlášek jsou možné s výchovnou poradkyní Mgr. Korcovou na emailové adrese korcovavaclava@zsplasy. cz

Více informací v menu Výchovné poradenství

Prominutí úplaty za vzdělávání ve školní družině

Vzor žádosti zde.

Úplata za ŠD za měsíce leden – červen 2021

Úplatu za ŠD za měsíce leden – červen 2021 (celkem 660,- Kč) je možné uhradit převodem na účet školy nebo v hotovosti v kanceláři školy. Údaje k platbě převodem dostaly žáci 1. a 2. ročníku na lístečku v ŠD, ostatní ročníky dostanou informace po návratu do školy.

Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy

Vybíjená dívek - 4. a 5. třídyVybíjená dívek - 4. a 5. třídy

Hodně nečekaným, o to příjemnějším úspěchem pro naši školu, skončil okresní turnaj ve vybíjené v kategorii dívek 4. a 5. tříd.Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy
          Ale po pořádku. Turnaj pořádala v úterý 10. března naše škola a zúčastnila se ho družstva dívek z pěti škol. V celkem deseti utkáních svedla jednotlivá družstva systémem každý s každým souboj o okresního přeborníka. Utkání se hrála podle pravidel Asociace školních sportovních klubů a každé utkání sestávalo ze dvou sedmiminutových poločasů.
      Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy    Děvčata naší školy se na turnaj připravovala s předstihem v hodinách tělesné výchovy pod vedením p. učitelek Houškové a Henžlíkové. Velké šance na úspěch si však děvčata ani paní učitelky nepřipouštěly. Do turnaje dívky vstoupily hladkou výhrou nad děvčaty z Dolní Bělé v poměru 13:3. Shodou okolností hrací systém děvčatům přiřkl v bezprostředně následujícím utkání největšího favorita turnaje v podobě dívek z kralovické ZŠ. První poločas naše děvčata vyhrála těsně 5:4 a ve druhém poločase kralovické dívky pouze dotahovaly vedení našich dívek. To se jim však k naší radosti nepovedlo a konečný výsledek zněl 10:9 v náš prospěch. Zrodilo se tak velké překvapení, ale i šance na celkový úspěch. Ve třetím utkání děvčata z Kaznějova překážkou nebyla a vítězství v poměru 12:4 bylo přesvědčivé. Kartami v celkových výsledcích mohla zamíchat v posledním utkání děvčata ze Žihle. Naše děvčata však po vyrovnaném prvním poločase hnala vidina celkového vítězství a dohnala je až k výsledku 16:5, poháru pro okresního přeborníka ve vybíjené a zlatým medailím na krku a právu reprezentovat náš okres v krajském kole soutěže. Stříbrné medaile si na krk pověsily dívky z Kralovic a bronzové děvčata ze Žihle. Na čtvrtém místě skončila děvčata z Kaznějova a na pátém dívky z Dolní Bělé.
          Smutnější zprávou pro vítězná děvčata je čerstvá informace týkající se sportovních soutěží. Asociace školních sportovních klubů až do odvolání zrušila konání všech sportovních turnajů na okresní a krajské úrovni.

14. 3. 2020 Zobrazit méně