Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Podzimní srdíčkové dny

Podzimní srdíčkové dnyslunickove

S přicházejícím podzimem přichází i podzimní sbírka Srdíčkové dny. Sbírka pomáhá vážně nemocným dětem v celé České republice. Obecně prospěšná společnost Život dětem se rozhodla tentokrát pomoci sbírkou čtyřleté Viktorce. Viktorka od narození trpí genetickým onemocněním, při kterém postupně ochabují všechny svaly, včetně srdce. Viktorka musí pravidelně rehabilitovat, jenže tyto drahé rehabilitace zdravotní pojišťovny nehradí. Sbírka na naší škole přispěla částkou 3 000 Kč.

Všem dárcům za pomoc malé Viktorce děkujeme.

13. 10. 2020 Zobrazit méně