Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

Adaptační den

Adaptační denAdaptační den

V pondělí 7.9.2020 proběhl na naší škole tradiční adaptační den pro 6. ročník. Tentokrát nová třída 6.A vznikla spojením žáků dvou pátých tříd a k nim přibylo několik nových spolužáků z dalších škol. Všichni proto měli možnost formou různých aktivit a her poznat nové spolužáky i učitele, naučit se vzájemně komunikovat a spolupracovat. Počasí nám opět přálo, a tak jsme si společně užili slunečný zářijový den v krásné plaské přírodě.

Mgr. Milena Kotorová
metodik prevence