Výuka od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 je na základě nařízení vlády povolena osobní přítomnost žáků 1. a 2. tříd.

Ostatní třídy se budou vzdělávat distančně.

Informace k provozu školy od 4. 1. 2021 zde.

Rozvrh online výuky:

Nové informace pro žáky a zákonné zástupce

Změna v oblasti online výuky od 2. 11. 2020

Jak mluvit s dětmi o koronaviru (užitečné odkazy pro rodiče)

Jak se chovat v době pandemie - letáky pro žáky 1. stupně2. stupně

ŽÁDOST O OČR

Žádost o OČR (ošetřovné) z důvodu uzavření školy bude škola poskytovat výhradně elektronicky (vždy uvádějte ke jménu žáka i rodné číslo) s možností čerpat OČR od 14. 10. 2020.
    S žádostí se obracejte na paní účetní prostřednictvím emailové adresy ivana.triskova@zsplasy.cz

Shrnutí mimořádných opatření v souvislosti s mimořádnými opatřeními, která byla přijata  souvislosti s doporučeními MŠMT k provozu škol a školských zařízení vzhledem ke COVID – 19 zde

První den ve škole

S radostí a elánemPrvní den ve škole

Radostně a s elánem 1. září zasedli do lavic další noví prvňáčci. S trochou trémy nakonec všechny děti zvládly svůj první školní den na výbornou. Seznámily se se svojí paní učitelkou, třídou a paní ředitelkou, která přišla dětem popřát mnoho úspěchů v nové škole.
   Nějakou dobu potrvá, než si prvňáčci zvyknou na své povinnosti, které škola přináší. Odměnou jim bude mnoho radosti, zábavy a nových zážitků, které ke škole neodmyslitelně patří.
   Všem dětem, které 1. září přišly poprvé do školy, přejeme vydařený start, hodně úspěchů a nová přátelství.

1. 9. 2020 Zobrazit méně