Strávníci, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školní jídelně od 1. září 2020 (školní rok 2020/2021) se musí znovu přihlásit ke stravování

tel.: 373 322 434
e-mail: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 24.8.2020 (v dopoledních hodinách), poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Vaření a další v době epidemie - 7.A

Vaření 7.A v době epidemieVaření 7.A v době epidemie

Vaření 7.A v době epidemie    Výuka se v době epidemie koronaviru přesunula ze škol do domácího prostředí a tak se zdá, že žáci tráví u počítačů mnohem více času než dříve. Vyplňují pracovní sešity a studují texty. Bylo tedy více než žádoucí spojit příjemné s užitečným a zapojit žáky do chodu domácnosti a zároveň plnit úkoly fyzickou činností.
    Vaření a další v době epidemie - 7.AV rámci pracovní výchovy "na dálku" žáci pomáhali s přípravou hlavního chodu a v roli učitele byli tentokrát rodiče, kteří hodnotili pomoc svých dětí. Všichni žáci ve svém kuchařském umění dopadli na výbornou!
    A neméně úspěšní byli i při výrobě hmyzích domků, truhlíků z PET lahví a kamenných kaktusů. Výrobky umístili do svých zahrad. Žáci ze 7.A se v životě neztratí!

19. 4. 2020 Zobrazit méně