Strávníci, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školní jídelně od 1. září 2020 (školní rok 2020/2021) se musí znovu přihlásit ke stravování

Přítomni budeme od 24.8.2020 (v dopoledních hodinách), poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Speciální pedagožka  Mgr. Jana Ježková nabízí konzultace, které je možné si domluvit na tel. čísle 603 152 427.

Stránka

Zprávy

Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy

Vybíjená dívek - 4. a 5. třídyVybíjená dívek - 4. a 5. třídy

Hodně nečekaným, o to příjemnějším úspěchem pro naši školu, skončil okresní turnaj ve vybíjené v kategorii dívek 4. a 5. tříd.Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy
          Ale po pořádku. Turnaj pořádala v úterý 10. března naše škola a zúčastnila se ho družstva dívek z pěti škol. V celkem deseti utkáních svedla jednotlivá družstva systémem každý s každým souboj o okresního přeborníka. Utkání se hrála podle pravidel Asociace školních sportovních klubů a každé utkání sestávalo ze dvou sedmiminutových poločasů.
      Vybíjená dívek - 4. a 5. třídy    Děvčata naší školy se na turnaj připravovala s předstihem v hodinách tělesné výchovy pod vedením p. učitelek Houškové a Henžlíkové. Velké šance na úspěch si však děvčata ani paní učitelky nepřipouštěly. Do turnaje dívky vstoupily hladkou výhrou nad děvčaty z Dolní Bělé v poměru 13:3. Shodou okolností hrací systém děvčatům přiřkl v bezprostředně následujícím utkání největšího favorita turnaje v podobě dívek z kralovické ZŠ. První poločas naše děvčata vyhrála těsně 5:4 a ve druhém poločase kralovické dívky pouze dotahovaly vedení našich dívek. To se jim však k naší radosti nepovedlo a konečný výsledek zněl 10:9 v náš prospěch. Zrodilo se tak velké překvapení, ale i šance na celkový úspěch. Ve třetím utkání děvčata z Kaznějova překážkou nebyla a vítězství v poměru 12:4 bylo přesvědčivé. Kartami v celkových výsledcích mohla zamíchat v posledním utkání děvčata ze Žihle. Naše děvčata však po vyrovnaném prvním poločase hnala vidina celkového vítězství a dohnala je až k výsledku 16:5, poháru pro okresního přeborníka ve vybíjené a zlatým medailím na krku a právu reprezentovat náš okres v krajském kole soutěže. Stříbrné medaile si na krk pověsily dívky z Kralovic a bronzové děvčata ze Žihle. Na čtvrtém místě skončila děvčata z Kaznějova a na pátém dívky z Dolní Bělé.
          Smutnější zprávou pro vítězná děvčata je čerstvá informace týkající se sportovních soutěží. Asociace školních sportovních klubů až do odvolání zrušila konání všech sportovních turnajů na okresní a krajské úrovni.