Strávníci, kteří se budou chtít znovu stravovat ve školní jídelně od 1. září 2020 (školní rok 2020/2021) se musí znovu přihlásit ke stravování

tel.: 373 322 434
e-mail: jidelna.zsplasy@seznam.cz

Přítomni budeme od 24.8.2020 (v dopoledních hodinách), poté můžete nahlásit, od kterého dne budete chtít přihlásit.

Školní jídelna ZŠ Plasy

Beseda s Policií ČR

Beseda s Policií ČRBeseda s Policií ČR

Dne 10. 3. 2020 proběhla na naší škole besedaBeseda s Policií ČR pro žáky 8. a 9. ročníku s názvem „ Nestrkáme hlavu do písku“. Jedná se o preventivní projekt Policie ČR, jehož cílem je seznámit žáky s drogovou problematikou mládeže a jejich právní odpovědností.
     Je důležité ukázat posluchačům realitu, se kterou se setkají zejména po skončení základní školy na nových školách a v novém prostředí.
     Žáci se seznámili s rozdělením drog a jejich účinky a byli poučeni o následcích protiprávního jednání. Přednášející uvedl také několik konkrétních příkladů z praxe a zodpověděl otázky žáků.
     Velmi zajímavá byla zejména závěrečná část besedy - ukázka práce policejního psa při vyhledávání drog.
     Tento projekt je velmi přínosný. Žáci získali mnoho nových, důležitých informací.

12. 3. 2020 Zobrazit méně