Změna třídnictví v 3. B

Od 3. 2. 2020 došlo ke změně třídnictví v 3. B. Třídní učitelkou v 3. B je Nikola Moulisová.

Komunikace s paní učitelkou je možná na e-mailové adrese: nikola.moulisová@zsplasy.cz.

Návštěva v DD Trnová

tNávštěva v DD Trnová

Ve středu 18.12.2019 jsme navštívili společně s paní ředitelkou a třídní paní učitelkou Dětský domov Trnová, abychom jim předali peněžní dar získaný výběrem od žáků naší školy ve výši 5500 Kč. Naše pocity z návštěvy byly smíšené, na dětech bylo vidět, jak jsou zde šťastné. Ale tím, co si v životě již zažily, by si nikdo projít nechtěl. Panít ředitelka byla moc ráda, že nás vidí, a v domově nás uvítali pohoštěním – 41 druhy vánočního cukroví. Po předání daru jsme se s „tetami“ vydali za dětmi na jednotlivá oddělení, která jsou v Trnové tři s celkem 35 dětmi. Děti se k nám rozběhly, chtěly si ihned hrát, chovat, mazlit a byly velmi šťastné. Tento zážitek je opravdu nezapomenutlný.

tŽákyně 9. třídy
(K. Beštová, K. Havlíková, T. Krejčová, N. Mourková,
K. Šlajferčíková, M. Šlajferčíková, A. Unatinská).

19. 12. 2019 Zobrazit méně