Změna třídnictví v 3. B

Od 3. 2. 2020 došlo ke změně třídnictví v 3. B. Třídní učitelkou v 3. B je Nikola Moulisová.

Komunikace s paní učitelkou je možná na e-mailové adrese: nikola.moulisová@zsplasy.cz.

Vánoční vystoupení v Domě s pečovatelskou službou Plasy

vVánoční vystoupení v Domě s pečovatelskou službou Plasy

V úterý 17. prosince do domu s pečovatelskou službou zavítaly děti ze Základní a Základní umělecké školy v Plasích. Vystoupily zde s  hudebním programem. Nechyběly vánoční a zimní písničky, byly zarecitovány veselé básničky a žáci umělecké školy předvedly své hudební nadání na rozličné hudební nástroje. Všechna vystoupení měla u seniorů opět úspěch. Děti, babičky a dědečkové se na závěr navzájem podarovali milými vánočními dárky.

18. 12. 2019 Zobrazit méně